phone
email
skype
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1

ברצוני להביע את תודתי על העזרה הנפלאה והמיידית שקיבלתי במקרה של בני, שטייל בתאילנד , ונזקק לעזרה בסיוע רפואי, פניתי למוקד הסיוע , שוחחתי כל פעם עם נציג אחר (יעל, טל, מיכאל), כולם היו מאד אדיבים, נחמדים, מסבירי פנים, מבינים , מרגיעים ועזרו לנו מאד. כל הכבוד וישר כוח. טוב לדעת שיש באמת עם מי לדבר, תודה רבה על הכל. (ט.ב – תאילנד)

2

גיא שלום, ברצוננו להודות לך ולצוות עובדיך על הסיוע הרב שנתתם לנו בהחזרתה של ביתנו מלאוס בעקבות פציעה קשה שנגרמה לה בעת הטיול. קור הרוח, הידע ותשומת הלב שניתנו והופגנו, נתנו לנו תחושת הקלה רבה לאחר שקיבלנו את ההודעה הראשונה.
מצאנו למקום להודות לכם על התנהלותכם הזאת. (מ.פ – לאוס)

3

שלום שיראל. הטיסה עברה מצוין ובזכותכם. רוצה אני להביע את הערכתי הרבה על הטיפול המסור שלכן ושל הצוות . טיפול במסירות , יעילות , מהירות ונאמנות . לכל חברות הביטוח יש הרבה מה ללמוד מכם . אני אדאג שכתבה לזכותכם תגיע לעיתון. (ס.ג – הודו)

4

ברצוני להודות לך ולכל אנשי הצוות שטיפלו בקריאתי על שירותכם האיכותי, המהיר והאדיב אותו קיבלתי בעת שנפגעתי, עת ששברתי זרועי בווייטנאם. עזרתך ועזרתם ניתנה לי תוך יצירת קשר עימי, מיד לאחר שבני פנה אליכם, ונעשתה בצורה מקצועית, תוך מתן קשב רב ופרישת אופציות פתרון רבות כך שיכולתי לקבל החלטות שקולות, עת שהייתי נרגשת, בעיקר כאובה ומפוחדת לא מעט. הרגשתי שיש עם מי להיוועץ, שהייעוץ ניתן בתשומת לב. השרות המהיר והליווי האישי הטלפוני לשאלה לשלומי בדרך חזרה גם בחניית הביניים, ריגשה מאוד, והפכה לעוטפת ומחממת לב (הצלחתי להתרגש ולהזיל דמעות…).תבואו כולכם על הברכה (א.פ- וויאטנם)

5

הי דיאנה,
רציתי להודות לך אישית ולכל מי שהיה מעורב בסיוע הרפואי של המבוטח י.צ,
על המענה המהיר ובכלל על כל התהליך שעבר בצורה כזאת חלקה ומקצועית.
הכי חשוב שאבא בסדר עכשיו וימשיך את הטיפולים בארץ 🙂
ללא ספק אשתמש בביטוח שלכם בעתיד ואמליץ לאחרים.
תודה רבה והמשך יום טוב! (נ.צ – פיליפינים)

6

היי מיכל,
ראשית רציתי להגיד שנחחתתי בשלום ושהכל עבר באופן חלק. ברצוני להודות על השירות יוצא הדופן שקיבלתי מצוות הביטוח וממך בפרט. כל יום שומעים על אנשים שהביטוח לא עמד בהתחייבויות למבוטח או שדווקא כשצריך עזרה נתקלים באוזניים אטומות.
והנה כשהייתי בצרה והזדקקתי לכם, הכל פעל בצורה מעוררת השתאות, המהירות, האכפתיות, הרצינות.  הופתעתי לטובה.
תודה לך באופן אישי על התמיכה והעזרה! (א.ד – נפאל)

7

לכל אנשי המוקד הרפואי ומוקד החילוץ שעמלו יומם ולילה בחג ובשבת תודה רבה. חזרנו אתמול לארץ בדרך המהירה והנוחה ביותר האפשרית. עשיתם יופי של עבודה.
בימים הקרובים אשלח את פרטי התביעה והקבלות להחזר ההוצאות.
כל טוב וכל הכבוד. (מ.ב – סין)

8

שלום מיכל. חזרנו אתמול בלילה הטיסות היו בסדר גמור, קצת מתיש אבל זה גם בלי קשר למצבי.  אין ספק שהשדרוג במקומות הקל מאוד. אני רוצה שוב להודות לך מאוד ולכל מי שהיה איתי בקשר על הטיפול המצוין . אני יודעת ש״זה תפקידכן״ אבל מה לעשות מההכרות שלי עם חברות הביטוח בארץ זה לא מובן מאליו. אני עכשיו נערכת להמשך קבלת הטיפול בארץ שזה כנראה בעיקר פיזיותרפיה.  יש איזה דרך למסור את הערכתי לטיפול שלך לממונים/ מנהלים שלך? (ג.ג – אוסטרליה)

9

ליבי בוקר טוב,
הטיסה והפינוי מהשדה לביה״ח עברו יפה .אני רוצה להודות לך ולצוות שנטל חלק
על הרצינות והיעילות בה פעלתם מרגע הדיווח על הפציעה ועד הגיעי להדסה עין כרם.
את תרומתי הצנועה בפרסום החיובי ל"חוויה" הזו אשמח להפיץ בין  חברי  הקרובים ולעמיתי בבית החולים . בהערכה ובתודה (דר' מ.ש – צרפת)

10

סיגל שלום. אמנם עברו כשבועיים מאז חזרתה של בתי לארץ, אולם לא שכחנו את המסירות שלכם בטיפול בה. הזמינות והענות המידית, הדאגה, האחריות, האכפתיות, המקצוענות. אנחנו מודים לכם מקרב לב. לך סיגל ולצוות כולו. מי ייתן ונותני שירותים נוספים יידמו אליכם. (ס.ק – אוסטרליה)

11

תודה רבה על כל העזרה מכולכם, מערב יום חמישי עד היום. תודה על הסבלנות ואורך הרוח והמידע
והטיפול המסור. תודה שהרגעתם והקשבתם וטיפלתם גם בדברים
הלא סטנדרטיים ובררתם הכל ועניתם על כל שאלה שלי וחזרתם אלי.
זה לא מובן מאיליו. השרות שלכם מעולה ומקצועי, אתם צוות לעניין.
תודה שאתם עוזרים לי להחזיר את הבן שלי והחברה שלו הביתה בבטחה (ע.פ – מקסיקו)

12

היי ליבי,
היה פשוט מעולה,  היחס היה מדהים וכל ההתנהלות של הצוות הייתה אדיבה.
וכמובן שכל הטיפול המהיר שלך והדאגה עזרו לכך מאוד. המון תודה ליבי, נתת לי שירות לעילא ולעילא. אלך היום לבדיקות לראות את חומרת המצב, בכל מקרה המון תודה לך. (י.ל – אנדורה)

13

ברצוני להודות לך ולכל אנשי צוות חברת הביטוח על טיפולכם המהיר והמקצועי בא', לאחר שנפל ואושפז בבית חולים במלטה. א' יצא לטיול יחד עם חבריו מההוסטל לבעלי מוגבלות שכלית התפתחותית, ולמרבה הצער נפל ונזקק לאשפוז. חוויה כזאת מפחידה כל אדם, והתגייסותכם המהירה להחזירו בהקדם ובנוחות המקסימאלית ראויה להערכה ובוודאי תרמה רבות להקל על מצבו. א' הגיע בשלום לבית חולים אסף הרופא, וכרגע ממתין להמשך טיפול. תודה מקרב לב לך, ומסרי תודתי, גם בשם א' ובני משפחתו, ובשם כל צוות ודיירי ההוסטל , לכל מי שהיה שותף למבצע המורכב הזה. (א.ל – מלטה)

14

לכל צוות הסיוע רפואי של חברת הביטוח. רצינו להגיד לכם תודה רבה על העזרה והסיוע שלכם בטיפול המקרה של חמתי . היא הרגישה לא טוב ופונתה לבית חולים במהלך חופשה לביקור הנכד בבלגיה . פנינו אליכם וקיבלנו שירות למופת יחס חם ורצון אמיתי לעזור . נשארתם איתנו בקשר רציף , עדכנתם ויצרתם קשר עם בית החולים ועם הנכד בבלגיה , דאגתם לבטל את כרטיס הטיסה המקורי ולהזמין כרטיס חדש עם מלווה רפואי ולהחזיר את חמתי הביתה בשלום. תודה רבה מקרב לב (ש.י – בלגיה)

15

טלי שלום. רוצה להודות לך על הטיפול המסור והיעיל בבני, לאחר פציעתו בטיול באיי פארו. מניסיון העבר עם חב' ביטוח בתחומים שונים,ברור לי שלא בכל מקום ולא תמיד זה הטיפול שזוכים לקבל. היית אנושית, מתחשבת, קשובה ויעילה.יצרת קשר עם בית החולים ועדכנת גם אותנו,טיפלת בטיסות חזרה הביתה והוכחת לנו שגם במדינה שלנו,ניתן לעשות דברים אחרת. תודה מקרב לב,מעריכים זאת מאד. (א.י – איי פארו)

16

היי טל יקרה,

קיבלנו את הכרטיסים וכל הפרטים. תודה רבה לכם על הטיפול המסור והיעיל מן היום הראשון של המקרה ועד היום האחרון. אין מילים בפי לתאר את השירות מכם ואמליץ בחום לכל מיודעיי. (ג.א – איסלנד)

17

רציתי להביע את הערכתי של הצוות בכלל ושל סיגל בפרט שלוות את המבצע מתחילתו ועד סופו ,על המקצועיות הרבה ,הידע, ההקשבה, ההרגעה, ההסבר וכמובן על היחס החם, היה מאוד חשוב
לדעת שאנו נמצאים בידיים טובות של חברת הביטוח שדואג לך ומרגיע
אותך ונותן לך את הטיפול הכי טוב שיכול להיות.
אני רוצה להדגיש ולומר תודה על המומחיות שלכן, על תשומת הלב
האישית והחמה, שתמיד הייתה מלווה בהקשבה לשאלותיו הרבות
והמייגעות".
"המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו" (מ.י – אתיופיה)

18

שלום חברים, הטיסה עברה בצורה הטובה ביותר, עמית (הרופא המלווה) ואני אף נשארנו בקשר חברי. היום אהיה אצל הקרדיולוג פעם ראשונה כדי לדעת לאן פני מועדות.. רוצה להודות על הטיפול המסור, הדאגה וההשגחה. לא יכולתי לבקש יותר טוב ממה שקיבלתי. הפכתם סיטואציה איומה למצב אחר לגמרי! (ל.ה – לוס אנג'לס)

19

למנהלי מרכז הסיוע הרפואי שלום,
בשבוע הקודם חווינו  את אחת החוויות הקשות של חיינו כאשר אימי נפצעה במהלך טיול ברוסיה. ביום שישי בבוקר היא נחתה בישראל לאחר פינוי בהיטס ארוך ומורכב וכעת היא מחלימה בהדרגה. רצינו למסור תודה והערכה לבנות המאיישות את המרכז לסיוע רפואי. הן היו תמיד קשובות, מקצועיות ויעילות. וכשצריך גם מרגיעות.
גם כשהתקשרנו מספר רב של פעמים וגם כששאלנו שוב את אותן שאלות. (מ.ת – מוסקבה)

20

אני חייב לציין את המסירות, החום והטיפול המקצועי שקיבלתי ממך, מניר ומרים. בדרך כלל מצטייר רושם של חברות ביטוח שנעלמות כאשר אתה צריך אותם הכי הרבה. המענה המהיר שלכם לבית החולים וסידור הטיסה בתנאים המיטביים בחזרה הביתה תרמו ללא ספק להחלמתי. בשלב זה, אני מתאושש ומתכנן צילום לבחינת העצם בעוד כשלושה שבועות. (א.פ – ניו זילנד)

21

בשם אחותי, בשם כל המשפחה ובשמי ברצוני להודות לך ולכל אנשי המוקד לסיוע רפואי על הטיפול המסור, היעיל והמקצועי שלכם במבצע הלא פשוט של העברתה של אחותי מבלרוס לוורשה ומשם לארץ בהטסה רפואית. ברגעים קשים אלה ליוויתם אותנו במסירות, באדיבות ובאופן מקצועי ודאגתם לכל פרט, תיאמתם רופאים מלווים, אמבולנסים וטיסות וכמובן דאגתם לכיסוי ההוצאות הרבות. מעבר לטיפול במקצועי והיעיל, כולכם ללא יוצא מן הכלל נהגתם באנושיות, בתמיכה ובדאגה אמיתית וכנה לשלומה של אחותי ועל כל אלה נתונה לכם תודתנו העמוקה.(י.ט – בלארוס)

22

תודה לאל  הדרך חזרה עברה בצורה הטובה ביותר להקל על בר, היא צבטה את עצמה מהפינוק במחלקת עסקים.. חשוב לא פחות היה הליווי הצמוד מההסעה שלה מהמלון ובמעבר לשלושת הטיסות, אני מודה לכל אחת ואחת: יעל, שיראל ובפרט סיגל המקסימה על הטיפול הסבלני, מקצועי, אדיב ומרגיע מול הצד הנפגע.. בר טופלה בבית חולים ושוכבת בבית מקובעת , נקווה שתוך חודש יסתדר לה. (נ.ק – קולומביה)

23

לכבוד הנהלת חברת הביטוח.
מצורף בזה צילום מכתב שכתבתי למערכת עיתון "המודיע" ושהופיע במדור מכתבים למערכת בתאריך 19.8.2014.
המכתב מתייחס לפוליסת ביטוח לנסיעה לחו"ל בה הייתי מבוטח על ידכם בחודש מאי השנה.
מתוך הערכה לחברת הביטוח חשתי צורך לפרסם את התייחסותכם החיובית בנידון. (מ.י – ברזיל)

24

ברצוני להודות על הטיפול המסור והאכפתי שהענקתם לביתי, אשר נפצעה במהלך טיולה בקוסקו,פרו. מרגע הפציעה עזרתם ככל שיכלתם והעברתם את בתי לטיפול בקליניקה שהעניקה לה טיפול הולם. עזרתו של רופאכם סייעה לנו להבין את המצב ובכלל ,כל התנהלותכם עזרה לנו לעבור באופן סביר את הימים הקשים של חוסר ההבנה והוודאות עם חומרת הפציעה. במיוחד אבקש לציין את סבלנותם של מירים ושל אלדר שענו לי לפניותיי הטלפוניות הרבות וניסו ככל יכולתם לספק את המידע. חיזקו ואמצו בתפקידכם המסור והקשה. (ר.ס – פרו)

25

שלום רב. ברשותכם אני מבקש בהתרגשות רבה להביע את תודתנו העמוקה על הטיפול המסור והיעיל של חברתכם. בתביעה / הודעה על כך שהבן שלנו אושפז בבית החולים בקיטו אקוודור. נציגת החברה , מרים, שאיתה דיברתי במהלך אותו לילה הבטיחה וקיימה שיבוצע מעקב מסודר אחר תהליך האשפוז והתשלומים בקיטו אקוודור ומשיחה עם אשתי נאמר לי שהחברה אכן התקשרה כל שעה לוודא שהכל בסדר וכל תהליך התשלום מסודר ומאורגן. השרות שנתתם לנו עולה על כל הציפיות של רמת שרות לקוחות הקיים בארץ. אז בשמי ובשם אשתי אני שוב מודה לכם על הכל. (ר.ז- אקוודור)

26

שלום לכם
אנו מבקשים למסור תודה רבה לדיאנה שטיפלה בנו בכל הקשור להטסתנו חזרה לישראל.
הטיפול המסור המהיר ,שנעשה בצורה נעימה מהירה ומקצועית הקלה מאד עלינו בתקופה קשה.
מסרו תודה מיוחדת גם לדותן הפרמדיק ששלחתם ללוות אותנו מדאלאס עד לביתנו בכפר סבא.
הליווי היה מקצועי ורפואי . הוא גם דאג לטפל בצד הטכני של הטיסות והמעברים בשדות התעופה.
מודים מקרב לב (מ.א – טקסס)

27

היי דנה. קודם כל סליחה שלא עניתי על המייל שלך כל כך הרבה זמן. היו לי ימים "משוגעים". הטיסה עברה מצוין לא היו שום בעיות. האמבולנס חיכה לנו בנתב"ג והכל היה בסדר גמור. אימא הגיעה לשיקום ביום חמישי בערב. ביום שישי היה לה חום אז לקחו אותה לבית חולים. היה לה זיהום בפצע וניתחו אותה כדי לנקות את הפצע. עכשיו היא בסדר, כבר הולכת ועצמאית. בכל אופן שוב המון תודה על הכל! אתם פשוט נפלאים! (ב.א – ניו יורק)

28

לסיגל,אלעד וכל צוות מוקד הסיוע IMA.

תודה רבה על הליווי הצמוד, העזרה והתמיכה במהלך הפינוי הרפואי שלי מאפריקה. למענה המיידי והמקצועי שקיבלנו לכל אורך הדרך מהרגע שפנינו אליכם, תמיד בנועם וברוגע, התיאום והסנכרון מול הגופים שעובדים מולכם בחו"ל והשיתוף ההתעניינות והמעקב מולנו בכל שלב בדרך ואחריה אין אח ורע, והם לא יסולאו בפז.
יישר כח על פועלכם!
אנו תקוה שירבו נותני שירות כמוכם!
בהערכה רבה
א.ע ומשפחתו
(זנזיבר-קניה-ישראל 2015)

29

טלי , אלדר ועמית  שלום. עכשיו לאחר שעבר זמן וחזרתי ארצה, אני מפנה מעט על מנת להודות לכם מכל הלב על הטיפול יוצא הדופן לו זכינו אשתי ואני מידיכם.הראיתם והוכחתם שאפשר גם אחרת. אפשר לעבוד בחברת ביטוח ולנהוג "אחרת", לטפל לתת שרות ולנהוג בהגינות ובמהירות. אין מילים שיכולות להביע את ההרגשה שבמצב בו אדם אובד עצות ולא ממש יודע מה ואיך לנהוג, נזקק לשרות ונתקל ביחס אנושי חם מקצועי איכותי ויעיל. הכל עבד כמכונה משומנת היטב אבל עם נשמה. שרות שכלל את כל הסידורים הנדרשים ואפילו מעקב איתנו לגביי איך פעלו השרותים. אתם ראויים לכל הערכה ולכל מילה טובה.

תעודת כבוד לחברה שיש לה כאלו עובדים ושמאפשרת להם לנהוג כפי שנהגתם אתם. (ד.ב איטליה)

תאילנד

ברצוני להביע את תודתי על העזרה הנפלאה והמיידית שקיבלתי במקרה של בני,
שטייל בתאילנד , ונזקק לעזרה בסיוע רפואי, פניתי למוקד הסיוע , שוחחתי כל פעם עם נציג אחר( יעל, טל, מיכאל), כולם היו מאד אדיבים , נחמדים , מסבירי פנים , מבנים , מרגיעים ועזרו לנו מאד. כל הכבוד וישר כוח. טוב לדעת שיש באמת עם מי לדבר,תודה רבה על הכל. (ט.ב)

לאוס

גיא שלום, ברצוננו להודות לך ולצוות עובדיך על הסיוע הרב שנתתם לנו בהחזרתה של ביתנו מלאוס בעקבות פציעה קשה שנגרמה לה בעת הטיול. קור הרוח, הידע ותשומת הלב שניתנו והופגנו, נתנו לנו תחושת הקלה רבה לאחר שקיבלנו את ההודעה הראשונה.
מצאנו למקום להודות לכם על התנהלותכם הזאת. (מ.פ)

הודו

שלום שיראל. הטיסה עברה מצוין ובזכותכם. רוצה אני להביע את הערכתי הרבה על הטיפול המסור שלכן ושל הצוות . טיפול במסירות , יעילות , מהירות ונאמנות . לכל חברות הביטוח יש הרבה מה ללמוד מכם . אני אדאג שכתבה לזכותכם תגיע לעיתון. (ס.ג)

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי העמוקה על הטיפול המסור שקיבלתי ע"י נציגי מוקד השירות שבראשותך. במהלך שהותי בהודו, נפגעתי בתאונת דרכים והייתי זקוק לטיפול רפואי דחוף. הפגיעה הייתה מורכבת, מכאיבה ובעייתית אף יותר בגלל שהותי בהודו.
בני משפחתי פנו למוקד הסיוע מיד עם ידיעתם על התאונה ומהרגע הראשון קיבלו מענה מקצועי, יעיל, מהיר ושירותי. אשמח לציין במיוחד את הגב' מיכל שעובדת בשורותיך, אשר סייעה לנו מעל ומעבר למצופה מנציגת שירות: מיכל גילתה אדיבות ורגישות יוצאת דופן, דאגה לכל הסדרת ההליכים הבירוקרטים מול בני משפחתי בצורה העדינה והיעילה ביותר והייתה עמי בקשר טלפוני רציף ויומיומי בעודי מאושפז בבית החולים בהודו. ייתרה מכך, ואולי הדבר החשוב ביותר, מיכל גילתה אכפתיות ואנושיות יוצאות דופן.
אשפוז בבית חולים הוא אף פעם לא אירוע נעים, אך כשנפגעתי במדינה זרה, שבה בית החולים, נהליו, אופיו והשפה כל כך שונים מהמוכר לי, עזרתה של מיכל הייתה לגלגל הצלה של ממש. הידיעה שיש תמיכה רפואית מישראל נתנה לי שקט נפשי בתוך ימי הרעש הלא קלים שעברו עליי.
מיכל ליוותה אותנו מרגע התאונה, דרך ליווי טלפוני בבית החולים ולאורך כל השהות בהודו עד העלייה למטוס חזרה לישראל. מיותר לציין שאף הגדילה להתקשר ולדרוש לשלומי לאחר החזרה ארצה. (ה.ב)

וויאטנם

ברצוני להודות לך ולכל אנשי הצוות שטפלו בקריאתי על שירותכם האיכותי, המהיר והאדיב אותו קיבלתי בעת שנפגעתי, עת ששברתי זרועי בווייטנאם. עזרתך ועזרתם ניתנה לי תוך יצירת קשר עימי, מידית מיד לאחר שבני פנה אליכם, ונעשתה בצורה מקצועית, תוך מתן קשב רב ופרישת אופציות פתרון רבות כך שיכולתי לקבל החלטות שקולות, עת שהייתי נרגשת, בעיקר כאובה ומפוחדת לא מעט. הרגשתי שיש עם מי להיוועץ, שהייעוץ ניתן בתשומת לב. השרות המהיר והליווי האישי הטלפוני לשאלה לשלומי בדרך חזרה גם בחניית הביניים, רגשה מאוד, והפכה לעוטפת ומחממת לב (הצלחתי להתרגש ולהזיל דמעות…).תבואו כולכם על הברכה (א.פ)

פיליפינים

הי דיאנה,
רציתי להודות לך אישית ולכל מי שהיה מעורב בסיוע הרפואי של המבוטח י.צ,
על המענה המהיר ובכלל על כל התהליך שעבר בצורה כזאת חלקה ומקצועית.
הכי חשוב שאבא בסדר עכשיו וימשיך את הטיפולים בארץ 🙂
ללא ספק אשתמש בביטוח שלכם בעתיד ואמליץ לאחרים.
תודה רבה והמשך יום טוב! (נ.צ)

נפאל

היי מיכל,
ראשית רציתי להגיד שנחחתתי בשלום ושהכל עבר באופן חלק. ברצוני להודות על השירות יוצא הדופן שקיבלתי מצוות הביטוח וממך בפרט. כל יום שומעים על אנשים שהביטוח לא עמד בהתחייבויות למבוטח או שדווקא כשצריך עזרה נתקלים באוזניים אטומות.
והנה כשהייתי בצרה והזדקקתי לכם, הכל פעל בצורה מעוררת השתאות, המהירות, האכפתיות, הרצינות. הופתעתי לטובה.
תודה לך באופן אישי על התמיכה והעזרה! (א.ד)

איטליה

טלי , אלדר ועמית  שלום,

עכשיו לאחר עבר זמן וחזרתי ארצה אני מפנה מעט על מנת להודות לכם מכל הלב על הטיפול יוצא הדופן לו זכינו אשתי ואני מידיכם.

זה לא מובן מעליו ולכן ראוי לכל הערכה. מיותר לציין את דעת הרוב על חברות הביטוח והטיפול לו זוכים המבוטחים ברגעי האמת. ואתם יחד וכל אחד לחוד שברתם בחתף את המיתוס

הראיתם והוכחתם שאפשר גם אחרת. אפשר לעבוד בחברת ביטוח ולנהוג "אחרת", לטפל לתת שרות ונהוג בהגינות ובמהירות. אין מילים שיכולות להביע את ההרגשה שבמצב בו אדם עובד עצות ולא ממש יודע מה ואיך לנהוג

נזקק לשרות ונתקל ביחס אנושי חם מקצועי איכותי ויעיל. הכל עבד כמכונה משומנת היטב אבל עם נשמה. שרות שכלל את כל הסידורים הנדרשים ואפילו מעקב איתנו איך פעלו השרותים . אתם ראויים לכל הערכה ולכל מילה טובה.

תעודת כבוד לחברה שיש לה כאלו עובדים ושמאפשרת להם לנהוג כפי שנהגתם אתם.

לצערי אין לי את כתובת המייל של הנהלת החברה ואשמח אם תוכלו להעביר את המייל הנ"ל למנהליכם על מנת שיוכלו גם הם לזכות בתודה והערכה זו. (ד.ב)

שוויץ

טל/סיגל וכל מי שסייע בעדי מהמוקד לסיוע הרפואי, אני רואה בזאת לנכון להודות לכם על הטיפול המסור אליו נדרשתי בגין פציעתי בחו"ל. זה עתה חזרתי ארצה – הכל בסדר (אמשיך את הטיפול כאן בארץ). מזמן לא נתקלתי בשירות טוב, יעיל ומסור כ"כ. רק עכשיו אני מבין ויודע עד כמה ניתן לסמוך עליכם בעת הצורך ומבחינתי זה ממש לא מובן מאליו. המון תודה! (ט.ג)

גרמניה

סיגל היקרה. הכל דפק כמו שעון שוויצרי. כל הכבוד! צלצלתי לאמור תודה, ענתה לי חברה שלך והבטיחה למסור. את מדהימה ומיוחדת. נשמח לפוגשך ולאמור לך תודה באופן בלתי אמצעי.(מ.פ)
אין ספק שהשרית בנו ביטחון, והרגשה שאנחנו לא לבד!!!!! תודה על הכל.

בלגיה

לכל צוות הסיוע רפואי של חברת הביטוח. רצינו להגיד לכם תודה רבה על העזרה והסיוע שלכם בטיפול המקרה של חמתי . היא הרגישה לא טוב ופונתה לבית חולים במהלך חופשה לביקור הנכד בבלגיה . פנינו אליכם וקיבלנו שירות למופת יחס חם ורצון אמיתי לעזור . נשארתם איתנו בקשר רציף , עדכנתם ויצרתם קשר עם בית החולים ועם הנכד בבלגיה , דאגתם לבטל את כרטיס הטיסה המקורי ולהזמין כרטיס חדש עם מלווה רפואי ולהחזיר את חמתי הביתה בשלום. תודה רבה מקרב לב (ש.י)

ספרד

הי שיראל היקרה!! הכל עבר כשורה ואפילו כבר קיבלתי את הכסף על ההוצאות, ללא כל ספק שיחקתם אותה.(ד.א)

איי פארו

טלי שלום. רוצה להודות לך על הטיפול המסור והיעיל בבני, לאחר פציעתו בטיול באיי פארו. מניסיון העבר עם חב' ביטוח בתחומים שונים,ברור לי שלא בכל מקום ולא תמיד זה הטיפול שזוכים לקבל.היית אנושית,מתחשבת,קשובה ויעילה.יצרת קשר עם בית החולים ועדכנת גם אותנו,טיפלת בטיסות חזרה הביתה והוכחת לנו שגם במדינה שלנו,ניתן לעשות דברים אחרת. תודה מקרב לב,מעריכים זאת מאד. (א.י)

איסלנד

כן טל יקרה, קיבלנו את הכרטיסים וכל פרטים. תודה רבה לכם על הטיפול המסור והיעיל מן היום הראשון של המקרה ועד היום האחרון. אין מילים בפי לתאר את השירות מכם ואמליץ בחום לכל מיודעיי. (ג.א)

צ'כיה

אני מבקש להודות לסיגל אשר טיפלה במקרה שלנו. אישתי שברה את הרגל כשהיינו בשבוע שעבר בחו"ל, וברגע שהתקשרתי לחברת הביטוח וסיגל הופנתה אלינו, חשתי שהסלוגן שלכם אינו לשווא. הטיפול של סיגל היה אישי, חם גם כאשר דיברתי איתה, נדנדתי לה, וחשתי את השירות שלכם גם כאשר הגענו לדלפק באל על וכל הדרך חזרה לארץ. (כ.כ)

בלארוס

בשם אחותי, בשם כל המשפחה ובשמי ברצוני להודות לך ולכל אנשי המוקד לסיוע רפואי על הטיפול המסור, היעיל והמקצועי שלכם במבצע הלא פשוט של העברתה של אחותי מבלרוס לוורשה ומשם לארץ בהטסה רפואית. במהלך שלושת השבועות האחרונים ידענו לא מעט רגעי חוסר וודאות באשר לשלומה ולמצבה הרפואי המורכב של שרה. ברגעים קשים אלה ליוויתם אותנו במסירות, באדיבות ובאופן מקצועי ודאגתם לכל פרט, תיאמתם רופאים מלווים, אמבולנסים וטיסות וכמובן דאגתם לכיסוי ההוצאות הרבות. מעבר לטיפול במקצועי והיעיל, כולכם ללא יוצא מן הכלל נהגתם באנושיות, בתמיכה ובדאגה אמיתית וכנה לשלומה של אחותי ועל כל אלה נתונה לכם תודתנו העמוקה.(י.ט)

צרפת

ליבי בוקר טוב
הטיסה והפינוי מהשדה לביה״ח עברו יפה .אני רוצה להודות לך ולצוות שנטל חלק
על הרצינות והיעילות בה פעלתם מרגע הדיווח על הפציעה ועד הגיעי להדסה עין כרם.
את תרומתי הצנועה בפרסום החיובי ל"חוויה" הזו אשמח להפיץ בין חברי הקרובים ולעמיתי בבית החולים . בהערכה ובתודה (דר' מ.ש)

אנדורה

היי ליבי,
היה פשוט מעולה, היחס היה מדהים וכל ההתנהלות של הצוות הייתה אדיבה.
וכמובן שכל הטיפול המהיר שלך והדאגה עזרו לכך מאוד. המון תודה ליבי, נתת לי שירות לעילא ולעילא. אלך היום לבדיקות לראות את חומרת המצב, בכל מקרה המון תודה לך. (י.ל)

מלטה

בהמשך לשיחותינו הטלפוניות.
ברצוני להודות לך ולכל אנשי צוות חברת הביטוח על טיפולכם המהיר והמקצועי בא', לאחר שנפל ואושפז בבית חולים במלטה. א' יצא לטיול יחד עם חבריו מההוסטל לבעלי מוגבלות שכלית התפתחותית, ולמרבה הצער נפל ונזקק לאשפוז. חוויה כזאת מפחידה כל אדם, והתגייסותכם המהירה להחזירו בהקדם ובנוחות המקסימאלית ראויה להערכה ובוודאי תרמה רבות להקל על מצבו. א' הגיע בשלום לבית חולים אסף הרופא, וכרגע ממתין להמשך טיפול. תודה מקרב לב לך, ומסרי תודתי, גם בשם א' ובני משפחתו, ובשם כל צוות ודיירי ההוסטל , לכל מי שהיה שותף למבצע המורכב הזה. (א.ל)

אתיופיה

מר מ.י אושפז בתאריך 04/06/14 בבית חולים בעיר גונדר שבאתיופה.
בתאריך 06/06/14 הופעל הביטוח להטסת בן דודי .
א.ט אחיו טסה לאיתיופה בתאריך 07/06/14 מישראל לאדיס אבבה ומשם לגונדר .
בתאריך 09/06/14 הועבר מסמכים רפואיים לחברת הביטוח .
בתאריך 10/06/14 אושר הטסתו של מר מ.י לישראל .
ובתאריך 12/06/14 נחת בארץ הקודש במצב תשוש אבל בטוח משמעותו
ניצל ממות בטוח.
רציתי להביע את הערכתי של הצוות בכלל ושל סיגל בפרט שלוות את המבצע מתחילתו ועד סופו ,על המקצועיות הרבה ,הידע, ההקשבה, ההרגעה, ההסבר וכמובן על היחס החם, היה מאוד חשוב
לדעת שאנו נמצאים בידיים טובות של חברת הביטוח שדואג לך ומרגיע
אותך ונותן לך את הטיפול הכי טוב שיכול להיות.
אני רוצה להדגיש ולומר תודה על המומחיות שלכן, על תשומת הלב
האישית והחמה, שתמיד הייתה מלווה בהקשבה לשאלותיו הרבות
והמייגעות".
"המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו"

טנזניה

לסיגל,אלעד וכל צוות מוקד הסיוע IMA
תודה רבה על הליווי הצמוד, העזרה והתמיכה במהלך הפינוי הרפואי שלי מאפריקה.
למענה המידי והמקצועי שקיבלנו לכל אורך הדרך מהרגע שפנינו אליכם, תמיד בנועם וברוגע,התיאום והסנכרון מול הגופים שעובדים מולכם בחו"ל והשיתוף ההתעניינות והמעקב מולנו בכל שלב בדרך ואחריה אין אח ורע, והם לא יסולאו בפז.
יישר כח על פועלכם!
אנו תקוה שירבו נותני שירות כמוכם!
בהערכה רבה (א.ע)

מקסיקו

תודה רבה על כל העזרה מכולכם, מערב יום חמישי עד היום. תודה על הסבלנות ואורך הרוח והמידע
והטיפול המסור. תודה שהרגעתם וטיפלתם והקשבתם וטיפלתם גם בדברים
הלא סטנדרטיים ובררתם הכל ועניתם על כל שאלה שלי וחזרתם אלי.
זה לא מובן מאיליו השרות שלכם מעולה ומקצועי, אתם צוות לעניין.
תודה שאתם עוזרים לי להחזיר את הבן שלי והחברה שלו הביתה בבטחה (ע.פ)

קולומביה

תודה לאל הדרך חזרה עברה בצורה הטובה ביותר להקל על בר, היא צבטה את עצמה מהפינוק במחלקת עסקים.. חשוב לא פחות היה הליווי הצמוד מההסעה שלה מהמלון ובמעבר לשלושת הטיסות, אני מודה לכל אחת ואחת: יעל, שיראל ובפרט סיגל המקסימה על הטיפול הסבלני, מקצועי, אדיב ומרגיע מול הצד הנפגע.. בר טופלה בבית חולים ושוכבת בבית מקובעת , נקווה שתוך חודש יסתדר לה. (נ.ק)

פרו

ברצוני להודות על הטיפול המסור והאכפתי שהענקתם לביתי, אשר נפצעה במהלך טיולה בקוסקו,פרו. מרגע הפציעה עזרתם ככל שיכלתם והעברתם את בתי לטיפול בקליניקה שהעניקה לה טיפול הולם. עזרתו של רופאכם סייעה לנו להבין את המצב ובכלל ,כל התנהלותכם עזרה לנו לעבור באופן סביר את הימים הקשים של חוסר ההבנה והוודאות עם חומרת הפציעה. במיוחד אבקש לציין את סבלנותם של מירים ושל אלדר שענו לי לפניותיי הטלפוניות הרבות וניסו ככל יכולתם לספק את המידע. חיזקו ואמצו בתפקידכם המסור והקשה. (ר.ס)

ברזיל

לכבוד
הנהלת חברת הביטוח.
מצורף בזה צילום מכתב שכתבתי למערכת עיתון "המודיע" ושהופיע במדור מכתבים למערכת בתאריך 19.8.2014.
המכתב מתייחס לפוליסת ביטוח לנסיעה לחו"ל בה הייתי מבוטח על ידכם בחודש מאי השנה.
מתוך הערכה לחברת הביטוח חשתי צורך לפרסם את התייחסותכם החיובית בנידון. (מ.י)

אקוודור

שלום רב. ברשותכם אני מבקש בהתרגשות רבה להביע את תודתנו העמוקה על הטיפול המסור והיעיל של חברתכם. בתביעה / הודעה על כך שהבן שלנו אושפז בבית החולים בקיטו אקוודור. נציגת החברה , מרים, שאיתה דיברתי במהלך אותו לילה הבטיחה וקיימה שיבוצע מעקב מסודר אחר תהליך האשפוז והתשלומים בקיטו אקוודור ומשיחה עם אשתי נאמר לי שהחברה אכן התקשרה כל שעה לוודא שהכל בסדר וכל תהליך התשלום מסודר ומאורגן. משיחה שלי עם נציגה נוספת שלכם בשם נועה, אמרתי לה ואני אומר גם לכם שפעילות כזו של חברתכם היא מאוד נדירה כאן בארץ, והשרות שנתתם לנו עולה על כל הציפיות של רמת שרות לקוחות הקיים בארץ. אז בשמי ובשם אשתי אני שוב מודה לכם על הכל. (ר.ז)

ניו יורק

היי דנה. קודם כל סליחה שלא עניתי על המייל שלך כל כך הרבה זמן. היו לי ימים "משוגעים". הטיסה עברה מצוין לא היו שום בעיות. האמבולנס חיכה לנו בנתב"ג והכל היה בסדר גמור. אימא הגיעה לשיקום ביום חמישי בערב. ביום שישי היה לה חום אז לקחו אותה לבית חולים. היה לה זיהום בפצע וניתחו אותה כדי לנקות את הפצע. עכשיו היא בסדר, כבר הולכת ועצמאית. בכל אופן שוב המון תודה על הכל! אתם פשוט נפלאים! (ב.א)

טקסס

שלום לכם
אנו מבקשים למסור תודה רבה לדיאנה שטיפלה בנו בכל הקשור להטסתנו חזרה לישראל.
הטיפול המסור המהיר ,שנעשה בצורה נעימה מהירה ומקצועית הקלה מאד עלינו בתקופה קשה.
מסרו תודה מיוחדת גם לדותן הפרמדיק ששלחתם ללוות אותנו מדאלאס עד לביתנו בכפר סבא.
הליווי היה מקצועי ורפואי . הוא גם דאג לטפל בצד הטכני של הטיסות והמעברים בשדות התעופה.
מודים מקרב לב (מ.א)

אוסטרליה

סיגל שלום. אמנם עברו כשבועיים מאז חזרתה של בתי לארץ, אולם לא שכחנו את המסירות שלכם בטיפול בה. הזמינות והענות המידית, הדאגה, האחריות, האכפתיות, המקצוענות. אנחנו מודים לכם מקרב לב. לך סיגל ולצוות כולו. מי ייתן ונותני שירותים נוספים יידמו אליכם. (ס.ק)

שלום מיכל. חזרנו אתמול בלילה הטיסות היו בסדר גמור, קצת מתיש אבל זה גם בלי קשר למצבי. אין ספק שהשדרוג במקומות הקל מאוד. אני רוצה שוב להודות לך מאוד ולכל מי שהיה איתי בקשר על הטיפול המצוין . אני יודעת ש״זה תפקידכן״ אבל מה לעשות מההכרות שלי עם חברות הביטוח בארץ זה לא מובן מאליו. אני עכשיו נערכת להמשך קבלת הטיפול בארץ שזה כנראה בעיקר פיזיותרפיה. יש איזה דרך למסור את הערכתי לטיפול שלך לממונים/ מנהלים שלך? (ג.ג)