תיירים רבים יוצאים לחופשה אך שוכחים למעשה את הדבר החשוב ביותר עבורם. ביטוח אשר מגן עליהם במקרה של אובדן רכוש או במקרה של חבלה בו הם זקוקים לייעוץ רפואי. למה ביטוח נסיעות לחו"ל נחוץ עבורכם? במידה ואתם חווים כשלים במהלך החופשה כגון : נזק לרכוש, אובדן רכוש, גניבת רכוש, בעיה רפואית עליכם להיות מבוטחים על מנת שתוכלו לקבל החזרים בסופה של החופשה. הנה לכם כמה סיבות עיקריות למה כדאי לכם לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל.
ביטוח נסיעות לחו"ל
חופשה טובה היא חופשה שאין בה אירועים לא מתוכננים מראש כגון : בעיות רפואיות או לחילופין אובדן רכוש או גניבה. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד על מנת להפוך לכם את החופשה לשקטה יותר ולגרום להרגשת שלמות בזמן החופשה. בעלות קטנה תוכלו להבטיח לעצמכם שקט ובטחון נפשי, תוכלו לטייל ברוגע ובראש שקט כי יצאתם לטיול עם ביטוח אשר מגן עליכם מפני אובדן רכוש או בעיה בריאותית.
כאשר אתם נמצאים במדינה זרה ונקלעתם למצב חירום אתם כמובן תקבלו את הטיפול המסור והנחוץ למצבכם אך ההוצאות יחולו עליכם. לעיתים תצטרכו לשלם כמה דולרים בודדים אך במקרים חמורים תצטרכו לשלם הרבה יותר, לכן על מנת למנוע את המצב בו אתם נושאים בכל העלויות תבטחו את עצמכם בביטוח נסיעות לחו"ל.
ביטוח תרמילאים
החיילים המשוחררים מבנינו ברוב המקרים יוצאים לטיול אחרי צבא ולכן ביטוחם צריך להיות מעט שונה מכיוון שהם נמצאים במדינות עולם שלישי ובנוסף, מרבים בפעילויות אקסטרים. תרמילאי שאינו מבוטח ונקלע למצבי חירום מסוכנים יצטרך לשלם כסף רב בעבור הטיפול הנדרש.
כאשר אותם תרמילאים יוצאים לטראקים השונים במדינות השונות הם חשופים לסכנות ולכן יש להם צורך בהגנה. חשבו למשל על האסון הנגרם בנפאל, סופת שלגים והתמוטטות מפולת שלגים גבתה קורבנות רבים, אלו שרק נפגעו היו זקוקים להצלה במידה ולא היו מבוטחים היו צריכים להוציא מכספם תקציב נוסף על טיסה מוקדמת לארץ על מנת לקבל טיפול.
לסיכום, ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לתיירים ולתרמילאים בפרט, כאשר תדעו כי אתם מבוטחים אבן גדולה תרד מליבכם, אתם לא מעוניינים למצוא את עצמכם משלמים על הטיול של קיץ שעבר גם בקיץ הבא. ביטוח של כמה שקלים בודדים מכסה עבורכם את תכולת הציוד אותו בחרתם לקחת איתכם ובנוסף, עלויות בריאות כגון : טיפול חירום במדינות השונות וכדומה. תוכלו לבטח את עצמכם דרך סוכנויות הביטוח השונות ובנוסף בקופות החולים בהם אתם חברים.